Snow Driving Experience 2011

Publikováno: 1.11.2010 v 20:22 | Kategorie: akce | RSS

Snow Driving Experience 2010Blíží se zima a s ní i akce Snow Driving Experience v rakouských Alpách, stejně jako minulý rok. V lednu a v únoru 2010 absolvovalo tento dvoudenní kurz 128 členů a na leden a únor 2011 pro Vás KSA zajistil stejný počet termínů.

Tedy 5 kurzu v lednu 2011 a 1 kurz v únoru 2011. Členové, kteří loni tento kurz absolvovali vědí, že je to jedna z nejlepších akcí, kterou KSA pořádá. Akce je pořádána v krásném údolí v nadmořské výšce 1270 m a ze všech tří výcvikových středisek, které v této oblasti Thomatal existují, KSA i na rok 2011 zajistilo to nejlepší z nich, tedy Švédskou dráhu. Navíc pro rok 2011 bude upraven povrch tak, aby byl šetrnejší k pneumatikám. Tato akce je exkluzivní tím, že ubytování je zajištěno v nádherném 4 **** hotelu Wastlwirt, který má jedno z nejlepších wellness v celém Rakousku a restauraci, na kterou jen tak nezapomenete. Večeře kuchař připravuje a griluje přímo před Vámi a je to opravdový gurmánský zážitek. To samé i po celý den ve výcvikovém středisku, kde máme špičkovou chatu a catering v průběhu celého dne.

Akce je all-inclusive. Často se členové ptají, jaké si mají vzít na takovou akci auto, myslí si, že jejich auto není na tyto aktivity vhodné. Představují si totiž, že musí mít například Mitsubishi EVO nebo Subaru Impreza STI. A to je chyba! Smysl těchto kurzů je, abyste se naučili ovládat na sněhu a ledu auto, se kterým jezdíte v zimě. Je jedno jestli je to SUV nebo limuzína. Prostě auto, se kterým jezdíte v zimě. Věřte tomu, že tyto 2 dny pod vedením českých instruktorů Vám dají hrozně moc a přispívají k vaší bezpecnosti v zimním provozu.

Velmi nás těší, že na SDE 2011 se opět vytváří skupiny členů KSA a snaží se naplánovat společný termín. Znamená to tedy, že tyto aktivity jsou zároveň i společenská klubová událost. Velká část členů se snaží tento dvoudenní kurz spojit i s lyžováním, jelikož je Thomatal zároveň i lyžařskou oblastí. Navíc je pro Vás zajištěn i doprovodný program na výcvikovém středisku. Na místě jsou k dispozici k pronájmu motokáry, čtyřkolky, závodní Mitsubishi EVO skupiny N a KTM X-Bow. Berte prosím na vědomí, že nemusíte mít strach z případné jazykové bariéry, jelikož v hotelu i na výcvikovém středisku Vám budou k dispozici naše stálé hostesky KSA a celý kurz probíhá pod vedením pouze českých instruktorů.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na tel. čísle 602 181 093 anebo e-mailem nikolaos.seizis@seizis.cz