AKCE V ZAHRANIČÍ

Jedna z nejzajímavějších aktivit tohoto klubu jsou ty třídenní výlety do zahraničí a to konkrétně na nejslavnější závodní okruhy světa jako: Hockenheim, Nordschleife, SPA-Francochamps and Nurburgring.

Tyto výlety jsou velmi odlišné od jednodenních akcí, které probíhají v Mostě a v Brně. Jsou velkým zážitkem pro všechny zúčastněné, nejen kvůli tomu že navštíví a zajezdí si na světoznámých okruzích, ale především společnou cestou z Prahy a společným pobytem během těchto 3 dnů. Účastníci mají možnost se každý večer sejít u společné večeře a popovídat o svých zážitcích během uplynulého dne a vychutnat si další společné aktivity v příjemném prostředí hotelu jako je sauna, bazén a bar až do ranních hodin :-). Nejlepší na tom ale pořád zůstává společná cesta. Jen si to představte, nádherná kolona několik desítek vyleštěných sportovních aut jede za sebou na německých dálnicích a manželka ze čtyřčlenné rodiny, která jede ve VW Passat se ptá manžela ty jo táto, co je to za SPZ? Odkud jsou? a manžel odpovídá nevím mámo, vypadá to, že jsou z Czekoslovakaj. Co že? odpovídá manželka, tam jezdí taková auta? Já myslela, že tam jezdí jen Škodovky.