Zveřejněno 22. 10. 2013

1. dětský den na Autodromu v Sosnové (19. 10. 2013)

1. dětský den na Autodromu v SosnovéDruhá a zároveň poslední letošní akce na Autodromu v Sosnové byla ve znamení dětského dne. Jak dobře víte věkový limit na závodním okruhu, abyste svezli Vaše děti je 15 let a je to všude velmi přísně hlídané. Pořadatel se nemůže sám rozhodnut a udělit někomu výjimku, protože tohle si striktně hlídá každý závodní okruh sám. A jelikož dlouho už za námi chodíte s takovou prosbou, udělali jsme pro Vás první dětský den na Autodromu v Sosnové 19. října 2013. Je to jediný okruh, kde to jde bez věkového limitu a hlavně bezpečně. Jediné co museli všechny děti mít byly přilby a samozřejmě doprovod svých rodičů. K dispozici jsme měli pro děti, dětský koutek a paní na hlídání, dětská jídla a hlavně speciální školení pro děti, co se bezpečnosti týče. Bylo to velmi zajímavé a poučné. Příjemně nás překvapilo jak moc se děti do toho školení zapojovali. Navíc rodiče si mohli, kdykoliv své děti odložit v dětském koutku pod dohledem naší pracovnice a mohli se jet projet na dráze i sami. Z důvodu bezpečnosti jsme celý den rozdělili do ½ hodinových sekcí, abyse mohli svézt rychle i členové, kteří přijeli bez dětí. Tedy celý den se jezdilo ½ hodiny s dětmi a pak za se ½ hodiny bez děti.

Celý den nás doprovázelo hezké a relativně teplé počasí a všichni účastníci si to užili. Především ale děti! Jízdy na okruhu se jim velmi líbila a školení taky. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že tento den bude v našem kalendáři KSA od teď každý rok. A každý rok budeme mít nové a nové školení, abyse i Vaše děti od malička neustále něco učili a těšili se na tento den.