Akce KSA

Automotodrom Brno

Jako jediný okruh v České republice splňuje parametry pro pořádání akcí KSA. Kromě dráhy je zde potřebné zázemí pro standardy KSA.

Proč je tato akce dvoudenní?

Akce KSA na tomto okruhu začínají den předem tím, že máme pronajatý celý hotel Grid. Členové tedy přijedou již odpoledne, udělají si potřebnou registraci na KSA recepci a check in na hotelové recepci a následně je čeká večeře. Vzhledem k tomu, že program na okruhu začíná následující den již od 8:00 ráno, je tento postup mezi členy velice populární. Většina tedy přijede, již den dopředu a následující den si mohou od rána maximálně užívat.

Rozsáhlý tým KSA

Vzhledem k tomu, že se jedná o velkou akci, o celý průběh se stará zhruba dvacetičlenný tým KSA a ze strany okruhu nespočet pracovníků. Na naše akce totiž objednáváme maximální možné zabezpečení traťových maršálů, zdravotníků, hasičů atd.

VIP salonek a servisní zázemí

Velkou výhodou celé akce je také velký VIP salonek s výhledem na cílovou rovinku, který je účastníkům pro maximální komfort k dispozici po celý den.

Nedílnou součástí je také časomíra, základní servis aut v pit boxu číslo 2 a zkušení instruktoři.

Čtyři instruktoři sedají po celý den do auta na místo spolujezdců a předávají své cenné zkušenosti, jak ze světa rallye, tak ze závodního okruhu. Máme také jednoho instruktora na osobní coaching, kde se jízda zaznamenává do přístroje a následně je vyhodnocována v počítači, tak jak tomu bývá v motorsportu.

Školení & jízdy

Ráno je odstartováno v 8:00 teoretickým školením o bezpečné jízdě na okruhu. Následně v 8:30 začíná ukázková stopa s instruktorem a vysílačkami. Od 9:00 do 18:00 probíhají volné jízdy formou „open pit lane“, která se nám velmi osvědčila a po celou dobu jsou k dispozici naši instruktoři.

Jen ty nejhezčí zážitky

Celý den Vás natáčí a fotí náš kameraman a následně po akci dostanete fotky i sestříhané video z celé akce od nás na památku.

Partneři akce

Nedílnou součástí této akce jsou naši partneři, kterými jsou Porsche, Ferrari, Mercedes AMG, Lamborghini, Bentley a Lotus. Tyto firmy mají své zázemí v před boxovém prostoru a poskytují zájemcům jízdy s předváděcími vozy mimo areál okruhu.

Dá se říci, že naše akce KSA je již legendou mezi trackdays v České republice a nemá obdoby. Žádná jiná akce Vám neposkytne tak komplexní řešení a takovou jedinečnou atmosféru.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

Mrkněte i na další akce

KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience