Exclusive day Automotodrom Brno 16. května 2022

Zveřejněno 5. 6. 2022

Už je to nějakou dobu, kdy jsme naposledy pořádali Exclusive day v Brně anebo v Mostě. Takové akce je velmi těžké zorganizovat z důvodu potřeby dvou dnů hned po sobě. Jisté je, že tyto akce již v minulosti získaly oblibu mezi členy.

Exclusive day znamená pro účastníky méně aut a vyšší startovné. Tedy, ne méně aut, ale opravdu velmi málo aut. Tak málo, že má účastník pocit, jako kdyby byl na závodní dráze úplně sám. Stěží za celý den potká jiné auto.

Tato akce je určená především pro členy, kteří chtějí mít na svou jízdu klid anebo pro závodní týmy, které chtějí zkoušet různá nastavení na svém závodním autě.

Pochopitelně součástí této akce je vše, co máme na klasickém KSA Trackday. K dispozici je tedy den před konáním příjezd a ubytování v hotelu Grid. Dále je součástí celodenní catering a VIP salónek s výhledem na cílovou rovinku, instruktoři na místě spolujezdce a další.

Počasí v den konání akce bylo přímo ukázkové a všichni účastníci byli nadmíru spokojeni.

Kdo to nevyzkoušel, nepochopí!

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.