Zveřejněno 6. 8. 2010

EXLUSIVE DAY V MOSTĚ (28. 7. 2010)

EXLUSIVE DAY V MOSTĚStředa 28. července patřila opět KSA a Autodromu v Mostě. Tentokrát se však jednalo o akci určenou pro účastníky, kteří pro své drahé supersportovní auto chtějí jen to nejlepší a chtějí mít okruh jen pro sebe z hlediska bezpečnosti. Na místo obvyklých 80-120 aut, které jezdí na akce do Mostu, tento exkluzivní den je určen pro skupinku 10-15 aut a ty mají dráhu po celý den pouze pro sebe.
Tento den využívají převážně závodní týmy, kteří potřebují testovat a nastavovat svá závodní auta. Celý den nás provázelo příjemné slunné počasí a samozřejmě zde nechyběl VIP stan, catering, instruktoři, časomíra a další věci jako obvykle.
Vzhledem k velmi nízkému počtu aut, které se na tento den přijímá, KSA nerozesílá vůbec na tuto akci přihlášky všem svým 470ti členům, protože by vznikly komplikace. Proto se musí členové KSA sami od sebe a s velkým předstihem přihlašovat.
Další KSA exclusive day bude 28. října opět na Autodromu v Mostě, takže se zájemci mohou již přihlašovat.