Kurz driftování na vodě,

Gross dölln

Největší výcvikové středisko tohoto druhu v Evropě vzniklo z bývalého vojenského prostoru, nacházejí se zde přistávací dráhy a dráha na raketoplán. Všude okolo jsou jen krásné panenské lesy.

Proč právě tato akce?

Členové nám často říkají, že nepotřebují umět driftovat. Tento třídenní kurz driftování na vodě není jen o driftování, ale především o tom, abyste se naučili mít své sportovní auto plně pod kontrolou. Během kurzu se natolik sžijete se smykem přední i zadní nápravy, že Vám to potom přijde jako přirozená věc. Díky tomu zareagujete správně při nečekané situaci na silnici či na závodním okruhu.

Většina nehod totiž vzniká tak, že řidič sice podchytí prvotní smyk, ale už ne ten ještě intenzivnější „protismyk“.

Bez obav z kolize

Kurz je pořádán v obrovském výcvikovém středisku severně od Berlína, které je maximálně bezpečné oproti jiným střediskům, která jsme vyzkoušeli v minulosti. Nemusíte se bát vzít si s sebou své nové Ferrari, protože únikové zóny se nacházejí všude a jsou dostatečně dlouhé. Díky tomu, že je dráha pokryta speciálním povrchem a neustále se kropí vodou, se ani nijak zvlášť nesjíždějí pneumatiky Vašich miláčků.

Trackday jako bonus

V areálu celého střediska se nachází i závodní okruh. Poslední den kurzu máme na této velice zajímavé a technické trati dobrovolný trackday. Je to tedy ideální a komplexní spojení na závěr tohoto kurzu.

Po celou dobu se o Vás stará devítičlenný tým KSA, z toho čtyři instruktoři. Výcvik je tedy absolutně kompletní a jezdecký posun každého je během těchto tří až čtyř dnů opravdu znát.

Výcvikové středisko obsahuje čtyři sekce – kruh, dvě velké dynamické plochy a handling. Členové jsou rozděleni do čtyř skupin a každá skupina má svého instruktora, který dává pokyny přes vysílačku a skupina se neustále mění s jinými skupinami ve čtyřech sekcích střediska.

Školení & výcvik

První den je věnovaný teoretickému školení v konferenčním sále a následující dva dny jsou věnovány praktickému výcviku.

Jen ty nejhezčí zážitky

Po celou dobu výcviku Vás natáčí a fotí náš kameraman. Video se promítá druhý den v konferenčním sále a vy máte možnost se podívat, jak Vám to šlo. Zároveň dostanete po akci fotky a sestříhané video na památku.

Hotel, ve kterém jsme ubytování se nachází v krásné zalesněné přírodě vedle jezera a poskytuje tak skvělou atmosféru pro potřebnou relaxaci po náročném výcviku.

Jedná se o jeden z kurzů KSA, kde naši členové říkají, že Vám to dá jezdecky úplně nejvíce.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

Mrkněte i na další akce

KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience