Itálie, Factory Tours 2022

Zveřejněno 24. 9. 2022

11. až 14. září 2022

Údolí supersportů je jedinečné místo s nepopsatelnou italskou atmosférou.

To je důvod, proč členům KSA každoročně nabízíme možnost vidět legendární továrny, jako jsou Ferrari, Pagani, Lamborghini a Maserati. Navštěvujeme nejen továrny, ale také muzea a vše, co s tím souvisí, aby to ve Vás zanechalo takové vzpomínky a zážitky, na které budete vzpomínat celý život.

První den náš čekal příjezd a ubytování v hotelu v Maranellu, přímo naproti továrně Ferrari.

Po registraci a check in nás čekalo školení a rozprava v konferenčním sále, kde jsme dopodrobna probrali, co nás následující 3 dny čeká. Tento den jsme zakončili gurmánskou večeří v jedné z nejlepších restaurací v okolí Modeny a Maranella.

Každý rok se snažíme, aby byl program trochu jiný a to je také důvod, proč někteří členové nevynechali jediný ročník. Letošní akce byla ve znamení Ferrari. Měli jsme kompletní prohlídku továrny, která trvala zhruba 3 hodiny a následně prohlídku muzeí v Maranellu a Modeně. Mezi tím jsme měli oběd v nově zrekonstruované restauraci Ferrari Cavallino, přímo u továrny. Program tohoto dne jsme zakončili jedinečnou večeři v restauraci Luciana Pavarottiho, kterou jsme měli rezervovanou celou jen pro nás.

Součásti této akce byl také přesun do úžasného přímořského městečka Cesenatico, kde jsme strávili společný odpočinkový den na pláži. Po tak náročných dvou dnech je potřeba, aby člověk načerpal opět trochu energie a toto místo je pro odpočinek naprosto ideální. Zároveň je to ale místo, kde se všichni členové sblíží a lépe poznají, což je součást filozofie KSA.

Ta italská atmosféra během této akce je nepopsatelná a kdo to nezažije, nepochopí. Čtyři dny plné emocí v motoristickém duchu, čtyři dny na které člověk poté vzpomíná celý život.

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.