Jízda přes

Italské Dolomity

Tato akce je formou hvězdicového systému, kdy se vždy po projetí trasy, vracíme do stejné základny. Passy a trasy, které jezdíme, jsou otevřené až začátkem června kvůli nadmořským výškám.

Nejlepší zážitky z akce

Tyto jízdy na alpských evropských silnicích jsou vrcholem toho, co může automobilový fanoušek zažít. V minulosti jsme projeli všechny známé passy, jako jsou Glossglockner, Stelvio a mnoho dalších. Díky tomu, že jsou tyto passy opravdu známé, je zde velký provoz a jízdu si naplno neužijete.

Vybíráme ty nejlepší

Existuje mnoho jiných krásných silnic a passu, které nejsou tak populární, ale dle nás nabízí daleko větší požitek z jízdy a vy si Vaši jízdu horskými silnicemi naplno užijete.

Dlouhá historie této akce

Tyto čtyřdenní akce pořádáme již šestnáct let a za tu dobu si troufáme říct, že jsme je přivedli k dokonalosti. Snažíme se, aby to byl pro každého nezapomenutelný zážitek. Celá akce probíhá dle standardů KSA. Školení se koná první den, k dispozici jsou na místě spolujezdce instruktoři a každý den před odjezdem se koná podrobná rozprava. Vše je připraveno tak, aby to bylo maximálně bezpečné a aby si jízdu všichni užili.

Součástí akce je samozřejmě rozsáhlý tým KSA, který se o Vás celé čtyři dny stará.

Aktivity a vzpomínky na akci

Nechybí ani fotograf a kameraman, který Vás fotí a natáčí a večer jsou videa promítána v konferenčním sále. Každý den se vracíme do stejného zázemí, protože se nám tento systém v Dolomitech osvědčil nejvíce. Celý program doplňují velice zajímavé doprovodné aktivity pro zpestření.

Opravdu nezapomenutelný zážitek

Italské Dolomity jsou proslulé svými nádhernými krajinami a silnicemi a při správném naplánování trasy, je z toho čtyřdenní nezapomenutelný zážitek naprosto pro každého.

Mrkněte na video

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

    Mrkněte i na další akce

    KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience