Jízda přes

České hory

Když znáte zdejší klikaté silnice, může z toho být neuvěřitelná řidičská nirvána. Zdejší příroda je nepopsatelná a celou akci doprovází velké množství doprovodného programu. Třešnička na dortu na závěr je Automotodrom Brno, jak závodní trať, tak i polygon.

Poslední 2 roky nám nepřály

Náš každoroční čtyřdenní výlet do Alp se bohužel poslední 2 roky kvůli Covidu nemohl konat, a tak náš tým KSA připravil náhradu. Velká část členů byla zklamaná, a proto jsme to nenechali jen tak a přesunuli tuto oblíbenou akci do českých hor. Pochopitelně to nebylo vůbec jednoduché, protože jsme jednak v českých horách nikdy nic podobného nepořádali a možností najít hezké klikaté silnice, bylo mnohem méně než v Alpách.

Mnoho práce pro KSA

Pro KSA to byla velká výzva se spoustou práce. Členové byli ale nakonec příjemně překvapeni z toho, jakou máme nádhernou horskou přírodu a především z tak krásných klikatých silnic, které mají velmi kvalitní povrch asfaltu.

Instruktoři samozřejmostí

Co by to bylo z akci KSA, kdyby tam nebyli i instruktoři, kteří si sedají na místa spolujezdců a radí členům, jak se dá jezdit v takových serpentýnách rychle, ale zároveň bezpečně. To vše v doprovodu teoretického školení v konferenčním sále hotelu.

Poslední den akce jsme zamířili na polygon v Automotodromu v Brně, kde si účastníci měli možnost vyzkoušet smyky a drifty na kluzkých plochách.

Rozmanitost značek

Tak jako každou akci, jsme tvořili nádhernou kolonu aut, všech typů značek, jako například Porsche, Ferrari, Mercedes AMG, BMW M a další.

Předčila naše očekávání

Na to, že tato akce vypadala původně jako jedno velké zklamání, že nebudou Alpy, se nakonec akce velmi podařila a předčila naše očekávání již dva roky po sobě. Tuto akci dokonce ponecháme v programu i do budoucna.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

    Mrkněte i na další akce

    KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience