Zveřejněno 26. 10. 2012

KLUB SPORTOVNÍCH AUT V SOSNOVÉ (20. 10. 2012)

KLUB SPORTOVNÍCH AUT V SOSNOVÉ (20. 10. 2012)V sobotu 20.10. proběhla podzimní akce v Sosnové, jako tradičně každý rok. I když nám ráno mrholilo a celý den nás doprovázela podzimní inverze, jezdilo se nepřetržitě až do večera. Ranní mokrá trať vykouzlila úsměvy na obličejích všech členů a začala tak pořádná driftovačka. Jako na každé akci, ani zde nechyběl instruktor Ing. František Blahout, který byl členům celý den k dispozici a po obědě přednášel teoretické školení, a dále pan Nekvapil, který vždy přednáší školení z oblasti dopravního práva.

Část zúčastněných členů se domluvilo, a přivezli na okruh i své ratolesti. Autodrom Sosnová je jediný okruh, který nám umožní povozit naše děti mladší 16 let. Bylo vidět, že jak rodičům, tak dětem se tento den velmi líbil a proto se KSA rozhodlo, že příští rok uspořádá jeden ze dvou termínů v Sosnové (jarní nebo podzimní) dětský den. Velmi se na to těšíme, bude to dětský motoristický den se vším všudy!