Zveřejněno 3. 9. 2012

KLUBOVÁ PÁRTY V LODĚNICI (31. 8. 2012)

KLUBOVÁ PÁRTY V LODĚNICI Každým rokem, vždy v létě, pořádá Klub sportovních aut pro své členy klubovou párty. Letos tomu nebylo jinak. Tentokrát jsme párty pořádali v pátek 31.8. a společně tak oslavili konec prázdnin. Párty pořádáme vždy v Loděnicích, kousek za Prahou, kde je velmi příjemná restaurace s krásným venkovním posezením. Letos nám bohužel nepřálo počasí, takže jsme využili vnitřní prostory restaurace. Ale i tak jsme si párty jako vždy užili. Nechyběly výborné grilované pochoutky, výběrové víno a další jen ty nejlepší dobroty. Každý při příchodu obdržel malý dárek na přivítanou a zábava mohla vypuknout. Kromě dobrého jídla zde byla možnost shlédnout videa z našich akcí. Párty je každým rokem ve znamení dobrých přátel, výborného jídla a skvělé zábavy, která trvá do ranních hodin!