KSA Trackday Automotodrom Brno 17. května 2022

Zveřejněno 5. 6. 2022

Už je to nějakou dobu, kdy se nám na naší akci v Brně nevydařilo počasí. Poslední roky jsme měli totiž velké štěstí v tomto směru. Letošní ročník byl ale bohužel na vodě.

Co nás velmi potěšilo bylo, že i přes nepřízeň počasí dorazili skoro všichni přihlášení účastníci. To dokazuje, že máme v klubu opravdové nadšence, kteří si nenechají vzít žádnou motoristickou příležitost.

Velká Británie je epicentrum světového motorsportu. Žádná jiná země na světě nemá tolik závodních týmů, závodních okruhů a pořádaných trackdays jako oni, kteří déšť berou jako samozřejmost! Když je sucho nebo dokonce mají hezké počasí, berou to jako bonus.

Takové trackdays na mokru, Vám dají jezdecky mnohem více zkušeností. V tom se také shodli všichni účastníci úterního ježdění v Brně.

Byla to přehlídka těch nejlepších sportovních vozů v České Republice na jednom místě. Taková koncentrace Porsche, Mercedes AMG, Lamborghini a Lotus nikde jinde k vidění není. Už vůbec ne nejen staticky na parkovišti, ale aktivně na závodním okruhu.

Pochopitelně součástí této akce je vše, co máme na klasickém KSA trackday. Tedy den před konáním akce příjezd a ubytování v hotelu Grid, který máme celý jen pro nás. Součástí akce je celodenní catering a VIP salónek s výhledem na cílovou rovinku. Dále nechybí ani instruktoři na místě spolujezdce, časomíra, školení a mnoho dalších. Poprvé jsme navíc měli v boxu číslo 1 i naše nové klubové zázemí, kde si každý účastník může vychutnat čerstvě namletou kávu a při tom sledovat motoristická videa.

Počasí nám nepřálo, ale nakonec celá akce dopadla na jedničku a to nás těší dvojnásobně. Byl to hezký start naší motoristické sezóny 2022!

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.