Nürburgring

Nordschleife

Jedná se o okruh, který je považovaný za vrchol toho, co může automobilový fanda zažít, protože je to nejhezčí, nejnáročnější a nejnebezpečnější okruh na světě! Na této 20,8 km dlouhé trati se snaží automobilky světa zajet co nejlepší časy ve svých nových sportovních modelech. Je to prostě tzv. zelené peklo se 73 zatáčkami.

Exkluzivní pronájem by KSA

Tato akce se dá připravit tak, aby to byl nezapomenutelný zážitek, ale zároveň, aby to bylo co nejbezpečnější pro naše účastníky. Základem celé akce je exkluzivní pronájem dráhy pouze pro silniční auta. To vše v KSA zařizujeme společně s naším německým partnerem a takových možností samozřejmě není mnoho.

Vysoká bezpečnost

Některé kluby si totiž exkluzivní pronájem také zařídí, ale pouští mezi ně i závodní auta. Na úplném konci bezpečnosti jsou volné jízdy, tzv. „turistfahren“, které nabízí sám okruh. O tom není potřeba se detailně rozepisovat a stačí se jen podívat na dostupná videa na internetu.

Školení pro bezpečnou jízdu

Základem úspěchu této akce je dokonalé školení v konferenčním sále den před akcí. Při tomto školení jsou promítána videa, rozebírá se okruh do detailů, a především se upozorňuje na kritická místa okruhu.

Rekord trati 5:19,545

Porsche 919 hybrid Evo – Timo Bernhard

Instruktoři na místě spolujezdce

Další nedílnou součástí takovéto akce jsou instruktoři, kteří usedají na místo spolujezdce a předávají své cenné zkušenosti a rady.

Hotel a výborná gastronomie

O nevšední zážitek se také postará hotel, který se nachází přímo na cílové rovince Grand Prix s podzemním garážovým stáním pro Vaše miláčky.

Jste v dobrých rukách

Po celou dobu akce se o vše stará náš početný tým KSA a Vy se tak můžete soustředit jen na jízdu samotnou a vychutnat si nezapomenutelnou atmosféru na tomto nádherném okruhu.

Zajímavostí je i převýšení 300 m či proměnlivost počasí na různých úsecích. První závod se zde jel 19. 6. 1927.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

Mrkněte i na další akce

KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience