Porsche tour 2022 s Walterem Röhrlem

Zveřejněno 5. 11. 2022

Porsche tour je naše tradiční akce vždy v říjnu, určena nejen pro majitele vozů Porsche.

Většinou je součástí programu továrna a závodní okruh v Lipsku, ale tentokrát jsme zamířili do Zuffenhausen.

Sraz byl jako vždy v Loděnicích u Prahy. Toto místo je pro naše srazy ideálně polohované, vzhledem k tomu, že je přímo u dálnice D5 a následně pokračujeme směr Rozvadov.

V neděli 23. října nás tedy čekal sraz a registrace v Loděnicích a také společný brzký oběd. Následně po krátké rozpravě, jsme nasedli do aut a vyrazili jsme do Porsche muzea v Zuffenhausen. Všechna parkovací místa před muzeem, jsme měli zarezervovaná jen pro KSA a čekali na nás průvodci, kteří nás provedli po celém muzeu a také nás provedli historií této legendární značky.

Následně jsem se přesunuli do našeho hotelu a po zaparkování v podzemní garáži a check in, jsme šli na společnou večeři. Tento první den byl zakončen přesunem do konferenčního sálu, kde jsme probrali vše, co nás následující 2 dny čeká.

Součástí hotelu byla i skvostná výstava Motorworld, ale vzhledem k našemu nabitému programu, bohužel toho času nebylo tolik, kolik bychom chtěli.

V pondělí nás čekaly prohlídky výrobní linky 911 + 718 a Taycanu. Rozdělili jsme se do 4 skupin a každá skupina měla po celý den svůj harmonogram. Každá volná chvilka pak byla využita na návštěvu nově otevřeného Brand store Porsche Design a nového dealerství v Zuffenhausen.

Odpoledne jsme se pak naplno věnovali návštěvě exponátu Motorworld a po společné večeři jsme se všichni těšili na následující den.

Úterý totiž bylo ve znamení osobní návštěvy Waltera Röhrla u něj doma. Je to něco velmi osobního a je to něco, co tato ikona motorsportu a značky Porsche nedělá pro žádný jiný klub na světě!

Walter nám ukázal svou sbírku aut ve třech garážích, s každým se vyfotil a přivítal osobně a na závěr každému podepsal auto nebo jiné předměty, které měli připravené. Bylo to setkání plné emocí, na které dlouho nezapomeneme.

Na závěr je součástí této akce diplom s vlastnoručním podpisem Waltera a s osobní fotkou u jeho auta.

Co víc si vlastně může přát každý majitel Porsche? No… popravdě asi víc toho ani nejde zařídit. Byla to akce, na kterou budou účastníci vzpomínat ještě hodně dlouho a spokojené a nadšené výrazy, je to, co nás žene vpřed. Být stále lepší a připravovat akce na té nejvyšší úrovni.

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.