KSA

Porsche Tour

Ikona a ambasador značky Porsche posledních 30 let, je Walter Röhrl. Dvojnásobný mistr světa v rallye. Továrna v Lipsku je úplně nová a jejím charakteristickým znamením je diamantová budova a závodní trať, kterou pokaždé využíváme.

Poznejte i známé osobnosti

Porsche tour je jedinečná akce, především z toho důvodu, že každoroční součástí je ikona Porsche za posledních 30 let, Walter Röhrl, který nás čas od času přivítá i u sebe doma. Dalším znakem jedinečnosti bývá návštěva vývojového centra ve Weissachu, kde se setkáváme s Andreasem Preuningerem, šéfem vývoje všech nejostřejších modelů GT.

Továrny Porsche

Dále se na této akci střídají návštěvy dvou továren. První továrna se nachází v Zuffenhausen, kde je součástí nádherné muzeum. Druhá továrna je v Lipsku, která vlastní také závodní trať. Tato akce je tedy velmi pestrá.

Akce vypilovaná do detailu

Třídenní Porsche tour bývá pořádána většinou na začátku října. Jak je tomu v KSA zvykem, je připravena do nejmenších detailů, včetně školení v konferenčním sále a instruktorů na místě spolujezdce.

Jeden den je věnován prohlídce továrny a výrobní linky, jak v Lipsku, tak v Zuffenhausen. Kromě nabízených sportovních aktivit KSA, je vždy dobré vědět, jak se Vaše vozy vyrábí. V muzeu v Zuffenhausen také nahlédneme do hluboké historie Porsche.

Walter Röhrl jako instruktor

Již zmíněná ikona Walter Röhrl bývá naším hlavním instruktorem této akce a dokonce může řídit Vaše auto na závodní dráze v Lipsku. Do té doby, než si sedne k Vám za volant, si budete myslet jak Vám to jde. Mistr Vám ale předvede pár koleček ve Vašem autě a ukáže Vám limity Vašeho vozu. Součástí jsou samozřejmě fotky s ním u Vašeho auta a individuální podpis třeba na kapotu vozu.

Porsche 992 GT3 s jezdci!

Po celodenním ježdění na závodní dráze, nám přistaví Porsche AG několik vozů Porsche 992 GT3 společně s jejich současnými závodními jezdci, kteří Vám předvedou taxi jízdy na místě spolujezdce.

Diplom s podpisem

Na památku dostanete diplom s Vaší fotkou s Walterem u Vašeho auta s jeho oringinálním podpisem. Dále také dostanete mikinu KSA s vyšívaným podpisem Waltera a datum konání této jedinečné Porsche Tour.

Továrna v Zuffenhausen je starší a vedle ní stojí obrovské, nově postavené muzeum, kde se neustále mění zhruba 400 exponátu.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

    Mrkněte i na další akce

    KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience