Zveřejněno 23. 9. 2010

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (22. 9. 2010)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚJeden z posledních teplých slunných dnů využilo KSA na Masarykově okruhu v Brně. Letošní sezóna se pomalu ale jistě blíží ke konci, a tohle byla poslední akce zde v Brně. Brněnský okruh je velmi oblíbený, a tak účast byla hojná. Sešly se zde nejrůznější značky sportovních vozů, takže bylo opravdu na co koukat. Opět zde nechybělo školení, jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce, od předního instruktora pana Patery, a možnost využití rad a zkušeností instruktora Františka Blahouta přímo na okruhu na místě spolujezdce.
Celý den byl rozdělen do půlhodinových intervalů, kdy se na trati střídalo KSA se závodními vozy. V závodní skupině byli i někteří naši členové.
Tuto poslední akci na Masarykově okruhu jsme si všichni náramně užili, a již se těšíme na další sezónu.