Zveřejněno 3. 9. 2010

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (26. 8. 2010)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚVe čtvrtek 26. srpna 2010 se konal 4. sraz v letošním roce. V tento krásný letní den plný sluníčka a dobré nálady KSA zavítalo do Brna na Masarykův okruh. Byla to běžná akce KSA, tak jak ji členové znají, tedy tradičně s dobrým počasím, spoustou bohatých rad našich předních instruktorů a výborným ježděním, samozřejmě. K vidění tentokrát byly i takové rarity jako Lamborghini Murcielago LP670 SV, Porsche Carrera GT a další.
Tentokrát se konal i malý sraz vozů Porsche GT3. Sešlo se jich 14 a po 12hod se sešli u vjezdu na trať, udělali pár společných fotografií a následně všichni vyrazili na dráhu. Vypadalo to jako seriál Porsche GT3 CUP, jediný rozdíl byl ten, že členové KSA nezávodili, ale najeli na okruh se pouze svézt.
14 aut nebylo málo, ale pořadatel předpokládal, že jich bude víc, jelikož je v KSA aktuálně 27 vozu Porsche GT3. Ale bylo to asi tím, že v srpnu je ještě hodně lidí na dovolených, a tak předpokládáme, že na příštím srazu GT3, na jaře příštího roku, se jich sejde mnohem víc.
A aby to nebylo líto ostatním, KSA uspořádá v budoucnu takové malé srazy i pro jiné typy aut, jako například BMW M3, Nissan GT-R a další!!!
Tato poslední prázdninová akce se opravdu vydařila a na další se můžeme těšit již za necelý měsíc!