Zveřejněno 30. 10. 2012

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (28. 10. 2012)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚA je tu zima… a s ní i poslední klubová akce v této sezóně! Sváteční den, 28. října, KSA navštívilo letos naposledy Masarykův okruh v Brně. Ačkoli situace se sněhovou vánicí po celé republice, která probíhala den předem, nasvědčovala, že se tato poslední akce zruší, KSA se ničeho nezaleklo, a i za této nepřízně počasí akci uspořádalo. A to bylo jedině dobře. Celý den nás sice doprovázelo studené, už zimní počasí, ale svítilo sluníčko a trať byla suchá. Účastníci, kteří sebrali odvahu, si tento den naplno užili a to především z toho důvodu, že měli na trati dostatek prostoru, a chladné počasí dopomohlo k zajíždění dobrých časů. Byl to tedy takový exklusivní den! Nechyběl instruktor na místě spolujezdce, teoretické školení a své dovednosti za volantem účastníkům předvedl i skvělý jezdec Josef Král. Akce to byla nakonec velmi příjemná, tímto děkujeme všem svým členům za prožití krásného roku 2012 a těšíme se na sezónu 2013!!!!!