Zveřejněno 30. 10. 2013

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (28. 10. 2013)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚPoslední klubová akce v letošní sezóně připadla na sváteční den, tedy pondělí 28. října a konala se tradičně na Masarykově okruhu v Brně. Toto poslední letošní setkání bylo velmi příjemné. Oproti loňskému roku, kdy teploty klesaly k nule a ráno nás překvapila zamrzlá trať, letos nás doprovázelo sluníčko a teploty dosahovaly ke dvaceti stupňům. Jsme velmi rádi, že členové své čtyřkolové miláčky ještě nezazimovali a že účast byla hojná. Jako na každé akci nechyběl VIP salonek s celodenním cateringem, instruktor na místě spolujezdce a teoretická školení o sportovní jízdě. Členům byli k dispozici také pánové z České Pojišťovny pro případné rady a informace a také testování gum od Michelinu. Svojí návštěvou nás potěšil i Tomáš Enge, který si také přijel zařádit na trati. Byla to velmi hezká akce a tedy příjemné zakončení letošní sezóny. Všem členům velmi děkujeme a těšíme se na sezónu 2014!