Zveřejněno 8. 8. 2007

SRAZ SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (8. 8. 2007)

brno-8-8-2007Začátkem srpna přesněji 8. 8. 2007 se uskutečnil další sraz Klubu sportovních aut. Tentokrát sraz neproběhl na mosteckém okruhu, ale na známějším Masarykově okruhu v Brně. Brno bylo pro většinu členů příjemnou změnou, protože většina srazů probíhá právě na Autodromu Most.

Tím nejzajímavějším na sraze nebylo to, že se uskutečnil v Brně ale to jaké supersporty se na srazu ukázaly. Ne nebyl to žádny Veyron nebo MC12 ale Carrera GT. Jedna Carrera GT asi není žádná zvláštnost, vždyť skoro na každém sraze je vidět ale co takhle 3 Carrery GT ve stejný čas a na stejném místě? To už určitě za pozornost stojí! Tolik Carrer se ještě nikdy v České republice nesešlo. Když se Carrery GT vyrovnali vedle sebe a začali nám pózovat, vzniklo z toho hodně zajímavých fotografií.

28. září 2007 proběhne další sraz Klubu sportovních aut. Tento sraz bude přístupný i veřejnosti, takže budete mít možnost i Vy vidět něco stejně zajímavého. Proto si ho jistě nenechte ujít!

článek převzat z Butzi.cz