Zveřejněno 11. 5. 2011

VELKÝ MEZINÁRODNÍ SRAZ SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (7. – 8. 5. 2011)

MEZINÁRODNÍ SRAZ SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚJarní víkend 7. a 8. května 2011 byl ve znamení luxusních aut, překrásného počasí, dobré nálady…to vše bylo možno vidět na Masarykově okruhu v Brně, díky KSA. Největší ozdobou zde bez pochyby byl Bugatti Veyron, který se proháněl po dráze, ohromoval svojí krásou, rychlostí a krásným zvukem.
Netrpěliví účastníci přijížděli již v pátek, aby mohli využít každou minutku víkendu. Jezdilo se opravdu celý den, od 9-18 hodin byla dráha neustále plná! Davy návštěvníků a členů tak tvořily kolonu daleko za autodrom.
Účastníci měli možnost protáhnout po dlouhé zimě své miláčky, navštívit jedno z několika zajímavých školení, kde novinkou bylo školení o dopravní problematice, které se stalo velmi žádané, a v neposlední řadě měli možnost využít odborných rad našich špičkových instruktorů.

Tento víkend navštívilo Masarykův okruh přes 300 překrásných supersportů, jako například Bugatti Veyron, Ferrari 599 GTO, Porsche 911 (997) GT2 RS, Lamborghini Gallardo
LP550-2 Valentino Balboni, Ultima GTR, Mercedes-Benz SLS AMG, Porsche
911 (964) Carrera RS, Porsche 911 (993) GT2, Porsche 956, Ferrari 458 Italia,
Lotus 2 Eleven, a desítky dalších. Jelikož nás doprovázelo letní slunečné počasí, kromě krásných aut zde bylo i spousty návštěvníků. Ti měli možnost vyhrát svezení v Porsche GT3 RS, této soutěže se zúčastnilo velké množství návštěvníků, a každý den se svezlo 10 šťastlivců. Další zajímavostí byla soutěž o nejhezčí zvuk supersportu, kdy se po cílové rovince projelo a svůj překrásný zvuk představilo divákům přes 30 aut.

Víkend byl opravdu překrásný a každý, kdo Masarykův okruh navštívil, ať již členové, nebo návštěvníci, si tento den naplno užili. KSA se tedy postaral o maximální zábavu, bezpečnost a naprostou organizovanost celé akce.