Zveřejněno 28. 9. 2009

NEJVĚTŠÍ SRAZ SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚ (28. 9. 2009)

Veřejný sraz Klubu sportovních autJak tomu již bývá každým rokem zvykem, dnes na sv. Václava se na autodromu v Mostě uskutečnil veřejný sraz Klubu sportovních aut.

Každý nadšenec rychlých kol a vůně benzínu měl tak po půl roce opět možnost se podívat na ty nejlepší automobily, které jezdí po našich silnících. Hned po osmé hodině se začali sjíždět první majitelé sportovních aut a zároveň i fanouškové těchto rychlých kol, kteří si nechtěli nechat nic ujít.

Každý návštěvník měl přístup do paddocku a mohl se volně pohybovat v boxech, kde měl doslova možnost si „sáhnout“ na své oblíbené auto. Výběr byl opravdu široký. Mohli jste například vidět modely značek Audi, BMW, Ford, Nissan ale také Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Corvette, Mercedes Benz nebo méně známé KTM X-Bow, K1 Attack, Caterham, Radical a mnoho dalších. Na sraze probíhala také soutěž, kde se losovalo 10 šťastlivců, kteří se mohli svést v nějakém sportovním autě na sedadle spolujezdce.

Sraz měl velký úspěch jak u návštěvníků, tak i u samotných jezdců, takže se příští rok mohou fanouškové těšit na další veřejný sraz.

Zbyněk Dytrych