Zveřejněno 3. 5. 2010

VÝLET NA SLOVAKIARING (21. 4. 2010)

Výlet na SLOVAKIARING
Na středu 21. dubna byl naplánován výlet členů KSA na Slovensko. Ano na toto datum připadla návštěva nového slovenského okruhu Slovakiaring. Tento okruh je vůbec prvním okruhem, který Slovenská republika má a začátkem dubna na něm byla kolaudace!
Jsme tak jedni z prvních klubů, který tento okruh vůbec navštívili. Okruh měří 5,9 km a leží jen 36 km od Bratislavy. Na tento výlet se naplnil maximální možný počet míst, což bylo necelých 100 aut členů KSA. S účastníky se tam jelo už den předem a ubytovali jsme se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Bonbon v Dunajské Středě. Letos bylo KSA na Slovakiaringu poprvé a naposledy ale jelikož se všem účastníkům okruh líbil, tak se objeví příští rok v našem kalendáři vícekrát. Celý výlet se obešel bez nehod i přestože je okruh velmi rychlý (rychlejší než Brno) a také nebezpečný.

Zbyněk Dytrych