Zveřejněno 9. 6. 2010

VÝLET NA SPA-FRANCORCHAMPS (8. 6. 2010)

VÝLET NA SPA-FRANCORCHAMPSDalší naplánovanou akcí bylo 8. června Spa-Francorchamps. V pondělí 7. června se KSA vydalo směr Nurburg, kde se členové ubytovali v krásném hotelu Tiergarten. Po ubytování následovalo školení s naším veselým instruktorem Františkem Blahoutem, který členy seznámil s jednotlivými úseky okruhu a jaké nástrahy tato překrásná trať skrývá. Po školení jsme všichni společně povečeřeli v nejvyhlášenější místní restauraci Pistenklause. Parta se tu opět sešla výborná, takže o zábavu bylo náležitě postaráno.

O to horší bylo brzké ranní vstávání a cesta do Spa Francorchamps v Belgii. Tato trať je velmi oblíbená a jedinečná s překrásnou přírodou nacházející se v belgických Ardenách. Zde jezdci trénovali v průběhu celého dne, kdy je až na odpolední déšť provázelo krásné počasí. Každý z členů využil rady instruktora Františka a následně pilovali do poslední minuty.

Akce skončila v 18 hodin a my se všichni vydali v pořádku domů.