JEDNODENNÍ KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY NA SILNICI

"Advanced sports street driving" je úplně nový produkt, který dosud chyběl v nabídce Klubu sportovních aut.

Tento kurz je jednodenní a probíhá na rozdíl od všech ostatních kurzů, které Klub nabízí, na silnici.
Kde a na které silnici proběhne tento kurz si vyberete Vy! Profesionální instruktor za Vámi přijede a bude s Vámi trávit celý den na místě spolujezdce.
Nainstaluje na Vaše auto "G-TECH / PRO RR performance meter" a bude s Vámi všechny naměřené údaje vyhodnocovat.
Co se vlastně na silnici budete učit? Většina majitelů nějakého sportovního auta, když si chce na silnici pořádně zajezdit, jezdí rychle a nebezpečně.

To co Vás bude instruktor učit bude rychlá, sportovní ale bezpečná jízda na silnici, podle kurzu "moderní sportovní jízda", který se už v Evropě nabízí. Náš instruktor, pan Ing. Luboš Provazník, je speciálně vyškolený v zahraničí pro konání těchto kurzů.
Naučte se jezdit na silnici rychle, sportovně ale zároveň BEZPEČNĚ!!!