Členství v KSA

Klub Sportovních Aut tvoří 500 členů. Tento počet je maximální kvůli zachování exkluzivity našeho klubu.

Kdo se může stát členem?

Členem našeho týmu se můžete stát, pokud vlastníte sportovní auto a máte chuť naučit se jezdit a využívat potenciál Vašeho sportovního auta. Pokud Vás ani toto neosloví, nezoufejte, několikrát ročně pořádáme výlety do Alp nebo různé Factory Tour, kde můžete poznat techniku Vašeho vozu.

Bez každoročních poplatků

V našem klubu nejsou žádné každoroční členské poplatky, ale pouze jednorázový registrační poplatek. Na základě tohoto poplatku od nás dostanete klubové oblečení, osobní klubovou kartičku a samolepky na SPZ. Oblečení a klubová karta se pro každého vyrábí zvlášť, proto to tedy chvilku trvá, než klient vše obdrží.

Klubové číslo

Dále Vám bude přiděleno klubové číslo od 1 do 500. Vzhledem k zaplněné kapacitě je Vám přiděleno číslo, podle toho, které se uvolní. Toto číslo Vám zůstane již napořád. Bude to Vaše startovní číslo na každé akci KSA a dále ho budete uvádět jako variabilní symbol při platbách.

Výhoda vstupu do KSA

Při vstupu do rodiny KSA Vaše výhody jen začínají. Jako člen budete mít na každé akci KSA nižší startovné a jako dárek Vás čeká velký předvánoční klubový sraz ve Špindlerově mlýně ZDARMA.

Další výhody

Čekají Vás také velké výhody od našich velkých partnerů, kterými jsou Generali Česká pojišťovna a Nokian Tyres. V neposlední řadě budete dostávat náš klubový magazín poštou, abychom Vás stále udržovali v obraze o dění klubu a klubových akcí.

Jedinou podmínkou pro udržení členství, je absolvovaní alespoň jedné akce ročně. Náš tým KSA pořádá nejméně deset akcí za rok, tudíž vybrat si může opravdu každý.