Itálie Factory tours 2023

Zveřejněno 28. 9. 2023

Údolí supersportů je jedinečné místo s nepopsatelnou italskou atmosférou. A to je důvod, proč členům KSA každoročně nabízíme možnost vidět legendární továrny, jako jsou Ferrari, Pagani, Lamborghini a Maserati. Nejen to, ale i muzea a vše, co s tím souvisí, tak aby to ve Vás zanechalo vzpomínky a zážitky, na které budete vzpomínat celý život.

První den náš čekal příjezd a ubytování v Grand Hotelu Da Vinci, přímo na pláži. Po registraci a check in, na nás čekal konferenční sál na školení a celkovou rozpravu, kde jsme probrali dopodrobna, co nás následující tři dny čeká. Tento den jsme zakončili gurmánskou večeří přímo na terase.

Každý rok se snažíme, aby byl program trochu jiný, a to je taky důvod, proč někteří členové nevynechali jediný ročník. Letošní akce byla ve znamení Lamborghini a Pagani.

Naše první zastávka byla v Sankt´ Agátě Bolognese, kde jsme měli kompletní prohlídku továrny Lamborghini, která trvala zhruba hodinu a půl a následně i muzeum a shop. Měli jsme tu čest se potkat i s nejvyšším šéfem Lamborghini, Stephanem Winkelmannem, který nám ochotně zapózoval.

Poté jsme se přesunuli na společný oběd do vyhlášené restaurace Lamborghini, která je hned vedle.

Naše další cesta směřovala do Maranella, kde jsme se ubytovali v moc příjemném hotelu ve Fioranu a po krátkém odpočinku, jsme se následně přesunuli na večeři. A ne do leda jaké restaurace, ale do vyhlášené restaurace Luciana Pavarottiho. Ta byla, tak jako každý rok, exkluzivně zamluvená jen pro nás. Gurmánský zážitek je tam každý rok nezapomenutelný.

Poslední den byla třešnička na dortu. Nejprestižnější továrna na světě! Pagani!

Parkování jsme měli zajištěné přímo uvnitř továrny. Rozdělili jsme se do čtyř skupin a následovala kompletní prohlídka továrny a muzea Pagani, která trvala něco málo přes hodinu. Hezkým zakončením byl nákup suvenýrů v Pagani shopu.

Tak jako každý rok, po celou dobu jsme měli nádherné slunečné počasí a okolo 30ti stupňů, tedy tak jak se k Itálii patří. Součásti této akce byl odpočinkový den v úžasném přímořském městečku Cesenatico, kde jsme strávili společné odpoledne na pláži. Je to něco, co je po tak náročné cestě potřeba, aby člověk načerpal opět trochu energie. Zároveň je to ale místo, kde se všichni členové sblíží a lépe poznají, což je součást filozofie KSA.

Ta italská atmosféra během této akce je nepopsatelná a kdo to nezažije, nepochopí. Čtyři dny plné emocí v motoristickém duchu. Čtyři dny, na které člověk pak vzpomíná celý život.

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.