Zveřejněno 1. 10. 2012

KLUB SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚ (25. 9. 2012)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚV úterý, 25.9., proběhla poslední klubová akce na autodromu v Mostě v letošním roce. Tento den si tak nenechalo ujít velké množství účastníků. Přeci jen, zima bude dlouhá. Doprovázelo nás celý den velmi krásné, slunné, podzimní počasí a štěstí a radost byla vidět na každém z nás. Jako na každé správné klubové akci, ani zde nechyběl instruktor na místě spolujezdce, časomíra a něco dobrého na zub. Tento den nás poctil svoji návštěvou Tomáš Enge. Náš velký okruhový závodník, který se dostal do Formule 1. S účastníky jezdil na místě spolujezdce i řidiče a rozdával tak užitečné a cenné rady. Velmi nás svoji návštěvou potěšil, a na příští sezónu připravujeme s Tomášem velkou spolupráci, aby se stal hlavním instruktorem klubu.