Nürburgring-Nordschleife 2023

Zveřejněno 12. 10. 2023

Nordschleife neboli tzv. Zelené peklo je považováno za motoristický vrchol světa. Právě z tohoto důvodu nabízíme našim členům, aby si tento nepopsatelný pocit mohli zažít, společně s atmosférou, která na tomto okruhu panuje. Kdo to nezažil, nepochopí.

Ve čtvrtek 28. 9. 2023 přijížděli členové od 15 h do hotelu Dorint, kde je čekal celý početný tým KSA. Měli jsme vyhrazené podzemní parkoviště pro naše účastníky a dále se po příjezdu všichni přesunuli na registraci na naší KSA recepci, která byla přímo vedle hotelové recepce.

Po krátkém odpočinku byli všichni členové proškoleni od našich zkušených instruktorů v konferenčním sále hotelu, o tom co je následující den čeká. Poté se všichni přesunuli na společnou večeři, která probíhala formou bufetu. Na výběr bylo z mnoha jídel, takže si každý určitě přišel na to své. Všichni účastníci brali následující den velmi zodpovědně a nikdo se nezdržoval v hotelovém baru do pozdních hodin.

Druhý den 29. 9. 2023 odstartoval náš track day v 8 h ráno. Celý tým byl již připraven na svých místech, účastníci začali přijíždět a trénovat své dovednosti na okruhu. Měli jsme pronajatou exluzivně dráhu jen pro nás, společně s našim německým partnerem. Po příjezdu si mohli účastníci uložit svá zavazadla do týmové dodávky KSA, aby se jim nepoškodila během jízdy v autech a mohli si tak jízdu užívat naplno.

Celý den usedali k účastníkům na místo spolujezdců instruktoři, kteří jim předávali své cenné rady a zkušenosti. Hned vedle vjezdu na okruh byla k dispozici také KSA recepce, kde byla podávána čerstvá káva a voda. Celý den bylo nádherné počasí s teplotami kolem 23 stupňů, takže když zrovna účastníci netrénovali své dovednosti na okruhu, mohli si v klidu vychutnávat kávu a odpočívat v našem zázemí na slunném počasí.

Celý track day se obešel bez vážných nehod, což nás opravdu těší, protože bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Tak jako každý rok jsme měli přehlídku opravdu nádherných aut, takže i když účastníci zrovna nejezdili na okruhu, mohli se kochat na parkovišti těmi nejlepšími auty.

Po posledních jízdách v 16:30 h dostali všichni účastníci včetně spolujezdců diplomy se jmény na památku, následně vyrazili všichni domů.

Celá akce se velmi vydařila a již teď se těšíme na další ročník!

Váš tým KSA

Blog editorial

Vítejte v sekci blog, kde najdete kompletní novou magazínovou část webu. Každým rokem naše služby a akce vylepšujeme, proto chcete-li se podívat na starší akce, přejděte na archivní magazínovou část, kterou najdete přímo zde.