Jedinečná zimní akce

Snow Driving Experience

Jedná se o třídenní kurz v rakouských Alpách, přičemž první den je věnován především teoretickému školení a následující dva dny je zahájen praktický výcvik.

Prvotřídní péče

Po celou dobu akce se o Vás stará devítičlenný tým KSA, včetně čtyř instruktorů. Dva z nich řídí Vaši jízdu skrze vysílačku a dva sedají přímo k Vám do auta na místo spolujezdce. Praktický výcvik je tedy absolutně kompletní a jezdecký posun každého člena během třídenního kurzu je fenomenální.

Ještě zábavnější dny

Pro zpestření celého kurzu má pro Vás náš tým KSA připravené vozy Audi RS3 na hrotech. Tyto vozy jsou připraveny na poslední den výcviku, abyste měli možnost si vyzkoušet něco jiného.

Velké vzpomínky

Celý kurz fotí a natáčí náš kameraman. Video je promítáno druhý den kurzu večer v konferenčním sále hotelu, abyste měli možnost podívat se na Vaši jízdu. Zároveň dostanete po akci fotky a sestříhané video na památku.

V této oblasti, která je považována za nejchladnější v Rakousku se nacházejí čtyři výcviková střediska. Naše dráha je takový „Nürburgring“ mezi zimními dráhami, protože je nejdelší, nejtechničtější a nejzajímavější ze všech. 

Výlet na rozhlednu

Součástí kurzu je výlet na horskou rozhlednu, která se nachází v nadmořské výšce 1900 m. Jedná se o zasněženou osmikilometrovou cestu, kterou nám ukázal přímo Walter Röhrl a ví o ní málokdo. Celý tento výlet je řízen skrze vysílačky s vedoucím autem, aby to bylo pro všechny maximálně bezpečné.

Jen ty nejhezčí zážitky

Hotel, ve kterém jsme ubytovaní se nachází na lyžařském svahu a parkování je zajištěno ve vyhřáté podzemní garáži. Ráno můžete tedy v klidu vyrazit na výcvikové středisko, kde většinou panují teploty od -5° až -20° C.

Celý kurz je zakončen poslední den různými soutěžemi, přičemž pro Vás máme připravené poháry, medaile a diplomy. Tento zimní kurz je jednou z nejoblíbenějších akcí KSA. Z tohoto důvodu pořádáme několik kurzů po sobě většinou během první poloviny ledna.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

    Mrkněte i na další akce

    KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience

    Hlavní partner této akce