Zveřejněno 4. 7. 2013

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (1. 7. 2013)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚJe to až neuvěřitelné, ale po několika měsících škaredého, studeného a deštivého počasí se udělalo na pár dní hezky, a KSA mělo poprvé v letošní sezóně to štěstí, že zrovna v těchto hezkých slunných, bezdeštivýcb dnech pořádalo klubové ježdění. Ano, toto pondělí 1.7., tedy první prázdninový den, jsme zavítali na Masarykův okruh v Brně. Počasí nám opravdu přálo a my prožili velmi příjemný den. Na trati nebylo velké množství aut, nálada mezi členy byla velmi pozitivní, nechyběly rady instruktora, teoretická školení o sportovní jízdě, i rady a doporučení našeho předního partnera České Pojišťovny. Na každém byla vidět ta radost, že konečně po dlouhé, ale opravdu dlouhé zimě mohl svého čtyřkolového miláčka řádně protáhnout po okruhu. Atmosféra tento den more hints byla opravdu velmi příjemná a my se už nyní těšíme na tradiční konec prázdnin, kdy se opět sejdeme v Brně na okruhu, tentokrát však načerpáni sil z dovolených. Tato akce patří mezi jednu z nejhezčích z celé sezóny, takže přejeme krásné prázdniny a budeme se těšit koncem sprna.