Zveřejněno 22. 9. 2013

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (18. 9. 2013)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚVe středu 18. září jsme opět zavítali na Masarykův okruh do Brna. Ano, většině z nás, když se poslední dobou ráno podíváme z okna, se nechce z domu ani vycházet. Neustálý déšť, chladné počasí a dlouhá zima před námi. Ale každý správný řidič by minimálně 2x za sezónu právě toto počasí vyhledávat měl, protože právě toto počasí dá každému jezdci mnohem víc, než jízda na suché trati. Tento den byl tedy naprosto ideální. Málo aut, takže na trati měl každý spoustu místa a radost z jízdy byla na všech účastnících vidět. Nechyběly rady zkušeného instruktora, teoretická školení o sportovní jízdě, časomíra i catering. Děkujeme všem, kdo v tomto počasí sebrali odvahu a ostatní mají ještě možnost zdokonalit své řidičské umění na poslední brněnské akci v říjnu. Tak se budeme těšit.