Zveřejněno 26. 8. 2011

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚ (25. 8. 2011)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V BRNĚTradiční konec prázdnin na Masarykově okruhu v Brně. 25. srpna klub sportovních aut zavítal na Masarykův okruh do Brna, kde proběhla překrásná akce. Klubové ježdění se vším co k dobré akci patří, tedy velká účast členů, výborná nálada, překrásné slunné letní počasí, spousta bohatých rad našich předních instruktorů Luboše Provazníka, Jiřího Patery a Aleše Jiráska, a výborné ježdění, samozřejmě. 34 stupňové počasí a rozžhavená trať neodradila žádného správného nadšence. Velká účast zaručila rozmanitý výběr nádherných supersportů, takže bylo opravdu na co koukat. Tato akce patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším akcím sezóny, jako tradiční konec prázdnin. Co k této akci víc dodat? Snad jen díky všem za super prožitý den!