Zveřejněno 1. 6. 2010

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚ (30. 5. 2010)

SRAZ KLUBU SPORTOVNÍCH AUT V MOSTĚNa neděli 30. května připadl další sraz Klubu sportovních aut, který se uskutečnil na autodromu v Mostě. Celé setkání nás provázelo proměnlivé počasí. Od rána na okruhy střídavě pršelo, ale v odpoledních hodinách svítilo slunce. Členové KSA díky tomu mohli prověřit své nabyté zkušenosti jak na vodě, tak i na suchu. Na okruhu se ukázalo 70 vozů, jako jsou třeba Ferrari F430 Scuderia, Porsche 911 GT3, KTM X-Bow, Atom Ariel nebo Audi R8 V10 a další… Zejména Audi R8 V10 na mokré trati jezdila dopoledne velmi pěkně až na menší nehodu. Řidiči si tak vyzkoušeli jízdu na mokré, polosuché a suché trati. Odpoledne na suché trati byl vidět obrovský rozdíl v řízení a na trati bylo hodně živo.

Zbyněk Dytrych a Lukáš Krása