Zveřejněno 8. 6. 2011

VÝLET NA SLOVAKIARING (6. 6. 2011)

Výlet na SLOVAKIARINGV pondělí 6. června KSA navštívilo jediný okruh na Slovensku, Slovakiaring. Stejně jako vloni jsme byli jedni z prvních, kdo navštívili okruh, letos jsme byli jedni z prvních, kteří využili zcela nový hotel přímo na okruhu. Celý hotel patřil KSA a členové tak mohli společně u dobré večeře probírat své jezdecké zážitky a ráno si trochu přispat.
Celý den nás provázelo krásné slunné počasí a dobrá nálada všech účastníků. Okruh měří 5,9 km, je rychlý a poměrně nebezpečný, ale naši členové dodržovali zásady bezpečnosti a akce se obešla bez nehody. Stejně jako na každé akci, ani zde nechyběla časomíra, teoretické školení, rady instruktora a catering. Účast byla hojná, a komu to tentokrát nevyšlo, určitě doporučujeme, příští rok tento krásný a oblíbený okruh opět navštívíme.