Itálie

Návštěva továren

Úžasná lokalita údolí supersportů – italského Motor Valley, kde sídlí továrny Ferrari, Lamborghini, Pagani a Maserati. Pravá italská nepopsatelná atmosféra, kterou nenajdete nikde na světě.

Září ve znamení Itálie

Každý rok v polovině září vyrážíme na čtyři dny do Itálie. Tento výlet je především zaměřený na návštěvu továren v okolí Modeny, tedy Ferrari, Pagani, Lamborghiny a Maserati. Vaše auto dokážete pochopit tehdy, kdy pochopíte, jak funguje jeho technika.

Jedinečná příležitost

Jedná se o plnohodnotnou prohlídku výroby těchto vrcholových výrobců a jejich muzeí. Pouze hrstka lidí má takovou příležitost, protože továrny jsou jinak zcela uzavřené.

Tato akce je naším týmem KSA pořádána již 10.rokem a někteří účastníci nevynechali ani jeden ročník.

Dočasný domov v Maranellu

Zázemí máme většinou v Maranellu hned naproti továrně Ferrari. Celá tato akce má i kromě prohlídek výrobních linek a muzeí spoustu doprovodného programu, jako například návštěvu restaurace Luciana Pavarottiho nebo Montany, kde často obědvají jezdci F1. Několikrát jsme tam potkali Charlese Leclerca i Carlose Sainze.

Taková setkání se nám běžně stávají i v továrně Horácia Paganiho, kde jsme ho několikrát viděli a fotili se s ním. Kolikrát si při této akci říkáte, jestli se Vám to celé jen nezdá.

Jízdy na okruhu v Imole

Celá akce je zorganizovaná dle standardů KSA a čas od času je součástí programu také jízda na okruhu v Imole. Nejedná se o plnohodnotný trackday, ale spíše jen o zpestření celého programu akce, jelikož nás čeká ještě dlouhá zpáteční cesta domu na našich pneumatikách.

O čem akce je?

Ve shrnutí se tedy jedná o akci, která je primárně zaměřená na historii vrcholových továren a seznámení se s technikou vozů, jak ze současné doby, tak z dob minulých.

Tato akce Vám, motoristickému fanouškovi, tedy přinese nepopsatelný zážitek, i když zrovna neupřednostňujete tyto italské značky.

Mrkněte na video z této akce

Chcete vyzkoušet tuto akci? Napište nám

    Mrkněte i na další akce

    KSA Track Experience KSA Drift Experience KSA Road Experience KSA Snow Experience